Kalnų slidinėjimas Lietuvoje

Kalnų slidinėjimas-Lietuvos Respublikoje kultivuojama žiemos sporto šaka sportininkams varžantis nusileidžiant nuo kalnų specialiomis slidėmis. Lietuva nėra kalnų šalis, tai lygumų ir lietaus kraštas, tačiau šalyje yra keletas slidinėjimo trasų, jos yra palyginti trumpos ir nesudėtingos, skirtos daugiausia poilsiniam slidinėjimui. 2011 metais Lietuvoje atidaryta Snow Arena . Išties tai vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. Snow Arenoje veikia 2 uždaros kalnų slidinėjimo ir atviros lauko trasos. Arena yra moderni, padengta kokybišku sniegu, gaminamu be jokių cheminių ir bakterinių priedų. Joje taip pat yra įrengta "ledinė trasa" skirta sportininkams, dėl ko Lietuvoje atsirado galimybė sportininkams treniruotis  ištisus metus, kas be abejonės mūsų sportininkams padės siekti aukštų rezultatų tarptautinėse varžybose.

Taip pat galime pasidžiaugti, Vilniuje, buvusioje "Žiemos trasoje" įvykusiomis permainomis, bei atgimusiu Liepkalniu. Kalno valdymą į savo rankas perėmus rimtai verslo struktūrai, kurioje darbuojasi mylintys sportą žmonės, sostinėje atsirado puikus žiemos sporto kompleksas, kuriame buvo sudarytos visos sąlygos sportuoti ir Lietuvos kalnų slidinėjimo sportininkams.

2012 metais buvo įkurtas kalnų slidinėjimo klubas Snow Bees, kurio narių skaičius yra didžiausias Lietuvoje. Iniciatyvių narių pastangomis Snow Bees klube sportuoja ne tik daugkartiniai Lietuvos čempionai ir prizininkai, bet slidinėjimo paslapčių mokinami gausus būrys vaikų ir suaugusių.

Comments are closed.