Kalnų slidinėjimo sporte istorinis susitarimas

Kalnų slidinėjimo klubo „Snow Bees“ valdybai pavyko pasirašyti istorinį susitarimą su kalnų slidinėjimo legendos Bode Millerio įsteigtu fondu. Šis fondas finansuos klubo nario, II jaunimo žiemos olimpinių žaidynių Lilehameryje dalyvio Andrejaus Drukarovo treniruočių stovyklas.

druki1 druki2

Stovyklos vyks šių metų rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais Argentinoje ir gruodžio mėnesį Bode gimtajame Naujajame Hampšyre (JAV). 

A.Drukarovas nuo 2013-ųjų mokosi specializuotame kalnų slidinėjimo koledže Italijoje. Būtent iš čia jis žaibu įskriejo į Lietuvos kalnų slidinėjimo lyderių gretas ir šiuo metu pirmauja trijose rungtyse. Tik slalomo rungtyje už jį yra greitesnis olimpietis Rokas Zaveckas.

druki3

„Tai naujas puslapis Lietuvos kalnų slidinėjimo istorijoje. Iš tiesų ilgai svarstėme, kaip galėtume padėti Andrejui siekti savo užsibrėžto tikslo patekti į pasaulio kalnų slidinėjimo elito gretas. Ir čia mums padėjo draugai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kurie asmeniškai pažįsta ne vieną kalnų slidinėjimo legendą. Todėl jau rugpjūčio mėnesį Andrejus Drukarovas keliaus į Pietų Ameriką, o prasidėjus sezonui persikels į JAV. Su Andrejumi dirbs geriausi JAV kalnų slidinėjimo rinktinės treneriai“ – džiaugėsi klubo atstovai.

 

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment